İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sizi Neler Bekliyor?

Son güncelleme tarihi 30 Eylül 2019

 

  • Merhaba, MERILANDS’a hoşgeldiniz!

Ben, mütevazı bir şehirde yaşayan, aynı zamanda yaşadığım şehir gibi mütevazı bir kişiliğe sahip birisiyim. Her ne kadar şuan beni tanımıyor olsanız da eminim gün geçtikçe sevecek, ilgi alanlarım çerçevesinde benimseyeceksiniz. Bununla birlikte, 2016 yılında çıkardığım romantik kurgu tadında bir romanım mevcut; ismi Esinti. Kitap satan her yer de bulabilirsiniz. Buradan minik bir reklam da yapabilirim. 🙂

Bu blogu kurma sebebimin en önemli faktörleri, yazmayı ve okumayı seviyor olmam. İzlediğim filmleri, okuduğum kitapları ve ilgi alanı olduğum birçok şeyi paylaşmaktan mutluluk duyduğum için bu siteyi açma gereği duydum. Çoğunlukla kendi fikirlerimi sunduğum, filmlerin, dizilerin ve kitapların bende yarattığı izlenimleri paylaşacağım sizlerle. Bir tanıtım, makale yazısından çok, daha öznel bir anlatım sergileyeceğimi belirtmek istiyorum. İnsanların, kendi görüşlerini özgür bir şekilde, görgü kuralları çerçevesinde savunması taraftarıyım ve herkesin kendi söylediği sözlerden sorumlu olduğunu düşünüyorum. Elbette, kimse kimsenin fikirlerini benimsemek ve onunla aynı fikirde olmak zorunda değil, ama ona saygı göstermek zorunda. Göreceksiniz ki, yazılarımda da hep bu gibi durumları savunacağım, belirteceğim. Umarım bu sayede size de biraz katkım bulunmuş olur.

Sizler de, bahsettiğim film veya diziyi daha önce izlediyseniz, ama aynı yerde benim verdiğim tepkinin tam tersini verdiyseniz, o zaman da yeniden buraya gelip bununla ilgili yorumlar kısmında fikrinizi belirtebilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Bir yorum

  1. Smithc520 Smithc520 4 Ocak 2018

    Magnificent site. Plenty of useful information here. I’m sending it to some friends ans additionally sharing in delicious. And certainly, thanks in your sweat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.